Firma BIOselect ® została założona przez pana Tsompanakis, panią Harmani i pana Christoulakis, w 2002 r., dzięki bezpośredniej specjalizacji w produktach wysoce organicznych, takich jak lebiodka kreteńska i oliwa z oliwek.

W 2005 r. znając potrzeby greckiego, a także na światowego rynku kosmetyków organicznych, stworzyli linię certyfikowanych ekologicznych kosmetyków BIOselect®, która oferuje produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Firma, w krótkim okresie działalności zaoferowała konsumentom unikalne, wyłączne i czyste produkty. Każdy produkt BIOselect ® składa się z Dictamelia, dobrze znanej opatentowanej infuzji lebiodki i oliwy z oliwek ekstra virgin uprawianych metodami ekologicznymi.

W 2005r. w Grecji to linia produktów była sprzedawana w wybranych aptekach w Atenach, Salonikach, na Krecie, a także w sklepach bio (rynki bio).

 

Firma BIOselect w 2006r. nawiązała pierwszą międzynarodową współpracę handlową i dziś posiada dystrybutorów w: Anglii, Rosji, Danii, Polsce, Włoszech, Litwie, Turcji, USA i Norwegii.