CO NAS WYRÓŻNIA?

Wiedza:

Zespół roboczy BIOselect składa się ze specjalistów z branży kosmetyków organicznych.


Bezpieczeństwo produktów :

Wszystkie nasze produkty są testowane dermatologiczne w europejskich laboratoriach. Udowodniono, że wszystkie nasze produkty są całkowicie bezpieczne.


Certyfikacja produktów :

Produkty BIOselect są certyfikowane przez ICEA, organizację, która zapewnia konsumentom bezpieczeństwo i naturalne pochodzenie biokosmetyków i ekokosmetyków. Produkty są wolne od syntetycznych surowców ropopochodnych, niebezpiecznych konserwantów chemicznych i syntetycznych substancji zapachowych, a także wszystkie są zgodne z wytycznymi ICEA dla "Przyjaznych dla Środowiska Kosmetyków" według Standardu AIAB. BIOselect otrzymał również wysokie wyróżnienia od innych organizacji.


Wyłączność i niepowtarzalność :

Dictamelia* to opatentowana infuzja lebiodki w oliwie z oliwek ekstra virgin, uprawiana ekologicznie. Zawarta jest w każdym produkcie do pielęgnacji twarzy i ciała i wykorzystywana wyłącznie przez firmę BIOSELECT.


Pełna informacja :

Na naszych stronach znajduje się pełna informacja nie tylko o tym jakie składniki sa stosowane do produkcji poszczególnych produktów ale również pełny opis każdego z zastosowoanych składników.